INSPIRACJE

Dodatki do sukienki na studniówkę 2022 - Redakcja poleca!

Dodatki do sukienki

Aleksandra Reszotnik -
Dodatki do sukienki na studniówkę 2022 - Redakcja poleca!

 

Studniówka 2022 jest tuż-tuż - a Ty dalej nie zdecydowałaś się na swój look w tę wyjątkową noc? Zjawiskowa sukienka studniówkowa to nie wszystko. Ostatecznego sznytu naszej kreacji dodadzą umiejętnie dobrane dodatki. Jednak harmonijne dopasowanie ich może przysporzyć wielu problemów. Jak to zrobić? Redakcja nuumi.pl przychodzi Wam z pomocą!

 

 

Sukienka na studniówkę 2022 - jakie modne dodatki dobrać?

Studniówka jest balem wieczorowym - dlatego też etykieta jasno wskazuje, że dodatki powinny mieć charakter oficjalny i elegancki. W dalszym ciągu można jednak zabawić się swoim stylem i uzupełnić swój look o modny trend. A to właśnie modne studniówkowe dodatki są doskonałym obiektem do tego typu modyfikacji!

Dodatki do sukienki na studniówkę 2022 - modna torebka wieczorowa

To pierwszy must-have w naszym zestawieniu. Odpowiednio dobrana torebka do wieczorowej sukienki powinna nie rzucać się w oczy. Z tego względu warto zdecydować się na mniejsze modele, które nie zdominują stylizacji.

 

Jeżeli chodzi o materiał wykonania, tutaj masz dużo większe pole do popisu. Czy Twoim wyborem jest skórzana, minimalistyczna mini torebka? Twoją stylizację rozświetli niewielka A może wolisz dobrać lśniący, brokatowy kuferek? Dopasuj styl do designu Twojej sukienki i podbij studniówkowy parkiet!

 

buty i biżuteria na studniówkę

Dodatki na studniówkę 2022 - modna biżuteria

Elegancja i spektakularność - to słowa, które opisują, jak biżuteria studniówkowa w sezonie 2022 powinna się prezentować. Cięższy, mocniejszy design doskonale sprawdzi się w towarzystwie skromniejszych, minimalistycznych kreacji. Jeżeli Twoja suknia jest dominującym akcentem Twojej prezentacji, zdecyduj się na skromniejsze elementy dopełniające.

 

Poszczególne elementy biżuterii powinny współgrać między sobą. Co to oznacza? Kolczyki na studniówkę, bransoletka i naszyjnik - wszystko to powinno opierać się na podobnym designie i wykorzystanych materiałach. Dzięki temu efekt, jaki osiągniemy, będzie bardzo elegancki i harmonijny.

 

 

Biżuteria 2022 a akcesoria do włosów - jak je dobrać?

Odrębnym tematem w gestii doboru biżuterii na studniówkę są dodatki do włosów. Bal maturalny 2022 jest okazją do odrobiny szaleństwa - dlatego też możesz sobie pozwolić na spektakularne ozdoby, które pojawią się na Twojej głowie. Brokatowe spinki, opaski z opalizującymi kamieniami czy ozdobne wsuwki z perłami dopełnią Twoją fryzurę, jednocześnie współgrając z resztą Twojej stylizacji.

 

Pamiętaj jednak o umiarze. Zbyt wiele ozdób sprawi, że Twój outfit będzie ciężki. Jeśli chcesz cieszyć się gustowną kreacją na studniówkę, zadbaj o to, by poszczególne elementy ubioru stanowiły akcent podkreślający całość stylizacji.