Cena
-
Wyprzedaż
Sortowanie

Popularność

Od najnowszych

Od najtańszych

Od najdroższych

Sklep
Kolor
Czarne
Wielokolorowe
Białe
Zielone
Czerwone
Pomarańczowe
Żółte
Różowe
Purpurowe
Niebieskie
Granatowe
Fioletowe
Bordowe
Brązowe
Beżowe
Szare
Złote
Srebrne
0

Marki adidas, kolekcja zima 2023

filter iconFiltry
Brak wyników

adidas jest marką, która już od ponad 70. lat zajmuje się produkcją i dystrybucją ubrań sportowych. Spod tego szyldu wychodzi odzież techniczna dla każdego - kobiet, mężczyzn, dzieci, osób filigranowych i plus size. Ta inkluzywność i wysoka jakość wykonania sprawia, że adidas stał się prekursorem mody na odzież stylową, a przy tym szalenie praktyczną.

adidas - filozofia marki

Kreatywność, innowacja, zmiana świata na lepsze - oto idee, które stoją za tą wyjątkową marką. Ubrania adidas cechują się praktyczną linią i minimalistycznym designem. Przeznaczone są one dla osób dążących do pozytywnych zmian w świecie i pozytywnego rozwoju.

 

Łam zasady. Bij rekordy. Zmieniaj świat. Rzuć wyzwanie skostniałym stereotypom. Dąż do perfekcji. Wszystkie te myśli mają odzwierciedlenie w projekcie ubrań sportowych adidas. Cechują się one wykorzystaniem najnowszej technologii pozwalającej na sięganie po więcej.

 

,

Ubrania sportowe dla całej rodziny

Każdy może sięgnąć po odzież tej marki. W jej ofercie możesz liczyć na takie pozycje, jak:

  • obuwie sportowe,
  • klapki i japonki basenowe,
  • kostiumy kąpielowe i męskie kąpielówkim
  • kurtki softshell,
  • kurtki puchowe,
  • dresy,
  • legginsy treningowe,
  • bieliznę techniczną,
  • topy i koszulki sportowe.

Kolekcje adidas

Lata doświadczenia zaowocowały wydaniem kolekcji, które łączą wymogi ekskluzywnej mody z doskonałym wyważeniem designu i materiału. Do nieśmiertelnych pozycji wśród oferty adidas należą produkty adidas by Stella McCartney, łączące niebagatelny wygląd z praktycznym wykorzystaniem tego, co najlepsze w technologii tworzenia ubrań sportowych. W podobny sposób adidas zaprojektował dresy Firebird i produkty adidas NMD. Jest to mariaż bezbłędnego stylu i wygodnych rozwiązań, które pomogą Ci osiągnąć szczyt.

adidas - retro i nowoczesność

Nowoczesne rozwiązania adidas często sięgają po inspirację do lat 80 i 90. Do nich należą klasyczne sportowe modele - adidas Superstar czy Stan Smith. Ten mariaż przeszłości z nowoczesnością zyskuje sobie coraz większe grono zwolenników. Dlatego też z niecierpliwością czekamy na dalsze dokonania adidas. Sportowe ubrania tej marki to zawsze znak pozytywnej zmiany wśród producentów konfekcji sportowej.

 

Interesują Cię inne marki ubrań sportowych? Sprawdź ofertę nuumi na produkty Reebok i PUMA PERFORMANCE - i ciesz się stylem ze sportowym sznytem!

 

Powrót do góry
chevron top